Registracija Prisijungti

APIE MUS

UAB „Vitae Litera“ leidykla, įkurta 1997 m., sėkmingai dirbanti mokslinės tematikos srities ir spaudos srityje. Leidykla atsakinga už keturių mokslinių žurnalų, knygų medikams leidybą, organizuoja įvairaus pobūdžio renginius mokslinei bendruomenei. Nuolat augant išleidžiamų leidinių kiekiui, „Vitae litera“ nusprendė išplėsti siūlomų paslaugų spektrą ir patiems teikti spaudos paslaugas.

Siekiant klientams pateikti naujausias skaitmeninės ir ofsetinės spaudos technologijas, 2008 m. duris atvėrė išmanioji spaustuvė „TUKa“. Inovatyvių, kūrybiškų ir socialiai atsakingų žmonių komanda greitai ir kokybiškai gali įgyvendinti kiekvieno užsakovo fantaziją, paversdami ją unikalios spaudos gaminiu. Koncentracija, kruopštumas, aukštų standartų siekis, puoselėjamos spaudos ir leidybos tradicijos padeda „TUKos“ gaminiams būti konkurencingiems rinkoje. 

Didžiuojamės ilgalaike spaudos ir leidybos patirtimi, suburta unikalia komanda ir išskirtiniu požiūriu į klientų poreikius. Tai mus skatina nuolat ieškoti pažangiausių spaudos technologijų bei naujų gamybos būdų.

Daugiau